Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Безметалеві зубні протези

14 Сер 2021
(5з 5на основі 16оцінок)
605

Безметалева кераміка – це загальноприйнятий лідер сучасного протезування зубів. Сам протез виробляється з високоякісного матеріалу та не має у своїй конструкції металевого каркаса. Протезування зубів в нашій клініці пропонує пацієнтам можливість зупинитися саме на безметалевих протезах.

 

Що таке безметалева коронка?

Загалом такий протез складається з кераміки, яка наноситься на основу з міцного металу. Недоліком є те, що такий протез буде візуально відрізнятися від справжніх зубів пацієнта. Він буде здаватися більш матовим і мати сіруватий відтінок.

Безметалевий протез повністю зроблений з кераміки. Це дозволяє максимально наблизити його вид до натуральних зубів. При цьому сама коронка ідеально повторює форму зуба. Тому відрізнити такий протез від справжнього зуба неможливо.

Через ідеальну подібність зі справжніми зубами, безметалеві коронки часто беруть для протезування переднього ряду. Колір протеза стоматолог вибирає індивідуально, визначаючи його за спеціальною шкалою. Завдяки цьому штучний зуб буде ідеально збігатися за відтінком зі справжніми.

 

Переваги безметалевої коронки

Ще кілька років тому стоматологи радили застосовувати такі коронки тільки на передні зуби, але сьогодні вони активно використовуються й для жувальних зубів.

Основним матеріалом для виробництва такої коронки є оксид цирконію. Сам процес виготовлення є досить трудомістким і вимагає значного професіоналізму як у зубних техніків, так і в стоматолога-ортопеда.

Також до переваг безметалевої кераміки варто віднести той фактор, що вони не викликають алергічних реакцій (адже у деяких пацієнтів трапляється алергія на метал). Запалення та кровоточивість ясен також не виявляються, адже вони щільно прилягають до зуба.

Якщо пацієнту потрібно відновити відразу кілька втрачених зубів, стоматологи порадять йому встановити мостовидну коронку. Мости закріплюють на сусідніх зубах коронками, тому важливо, щоб для цієї процедури були опорні зуби. Такі протези надзвичайно зручні в носінні та швидко починають сприйматися як справжні зуби.

Також безметалева кераміка приваблює своєю міцністю. Сьогодні їх виробляють за технологією фрезерування, що дозволяє підвищити міцність в кілька разів. Іноді якісний керамічний протез може бути в рази надійніше та міцніше, ніж металокерамічний.

 

Кому встановлюють такі протези?

В принципі такі коронки можна встановити практично кожному пацієнту з втратою зубів. Стоматолог обточує два крайніх зуби та встановлює протез саме на них. Максимально можливий розмір такого моста для передніх зубів обмежується трьома, а для бокового – двома.

Єдиним протипоказанням до установки такого протеза може стати відсутність опорних зубів. Однак і цю проблему можна розв’язати завдяки можливості закріплення протезу на імплантатах. А значить, практично у кожного охочого є можливість отримати високоякісне протезування з безметалевими коронками.

 

Наскільки стаття була вам корисна:
(5з 5на основі 16оцінок)