Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Поширені запитання

Знайдіть питання або задайте свій

Вам можливо здасться безглуздістю лікувати зубки, на зміну яким незабаром прийдуть нові. Але саме молочні зуби створюють «фундамент» для постійних зубів. Звичайно важливість кожного зуба різна, все залежить від локалізації проблеми, тому при обстеженні відповідь на це питання може звучати по-різному. Якщо виникла проблема вам не те, що потрібно, а просто необхідно проконсультуватися з лікарем. Звичайно маленький пацієнт не побіжить посміхаючись, з величезним задоволенням і повним розумінням, що це необхідно, але при злагодженій роботі доктора з батьками можна домогтися потрібного результату!

Так, такий варіант можливий. І причини можуть бути різні. До моменту встановлення імплантату, доктор збирає анамнез пацієнта та знайомитися з його медичною картою, щоб упевнитися, що протипоказань до встановлення імплантату немає. Так само причиною може бути індивідуальне несприйняття та недотримання рекомендацій лікаря. На сьогодні приживлюваність імплантанту становить в середньому 95-97%.

Навіть найретельніше й регулярне чищення зубів в домашніх умовах на жаль не допоможе уникнути зубного нальоту. Тому відповідь так, цю процедуру необхідно проходити безпосередньо в клініці раз на півроку або рік.

Доброго дня. Воно проводитися за допомогою індивідуальних кап. І приходить поетапно. По термінах все індивідуально: від 2-х до 4-х тижнів. Одна капа коштує 1000 грн, і система відбілювання приблизно 500 грн. Якщо ви хочете на 2 щелепи, то це буде 2000 грн, і сама система відбілювання.

Доброго дня. Вартість апаратного відбілювання в клініці – 120 $. Домашнє відбілювання – приблизно 2500 грн. Зазвичай ефекту вистачає на 2-3 роки. Все залежить від емалі зубів і від вашої домашньої гігієни. Варто також враховувати, що кава та сигарети погіршують ефект

Вартість брекетів можна подивитися на нашому сайті в розділі Ортодонтія натисканням на кнопку “Прайс”.

Доброго дня. На жаль, в кредит ми не працюємо.

Вартість імплантів Ви можете подивитися в розділі Імплантологія натисканням на кнопку «Прайс».

Вітаю, ось мені 16 років і в мене немає одного зуба, ходжу без нього майже півтора року, зауважила що зуби почали зміщатися, оскільки є вільне місце. Одні лікарі кажуть, що немає виходу, інші – ставити метелика. Але його ж не можна довго носити, а мені 2 роки чекати треба до 18. Ваша клініка може чимось допомогти?

 

Відповідь лікаря:

Якщо зуби починають зміщуватися, то обов’язково потрібно це проконтролювати. Наші лікарі проведуть огляд, діагностику, потім дадуть вам повну консультацію і запропонують оптимальний вид лікування.

Добрий день, підкажіть, чи є у вас послуга, як вирівнювання передніх зубів (якщо вони більше в довжину, ніж інші), сточування або щось подібне? Та яка приблизно вартість на цю послугу?

 

Відповідь лікаря:

Добрий день. Дякую за ваше питання. Дану ситуацію можна вирішити двома способами в залежності від конкретної ситуації… Перший – це реставрація зуба за допомогою фотополімерних матеріалів (вартість від 800 грн) і різновидів керамічних вінірів на передні зуби (вартість від 7500 грн).

Задайте своє питання
якщо його немає в списку