Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Гігієна та відбілювання зубів в Одесі клініка «Доктор Смайл»

Гігієна порожнини рота є однією з найважливіших і обов'язкових частин як лікування, так і догляду за зубами та яснами в цілому. Правильна гігієна є запорукою успіху не тільки здорової порожнини рота, красивої посмішки, свіжого дихання, але і здоров'я організму в цілому
Ми володіємо новітніми щадними методиками та технологіями зняття зубного каменю, нальоту і чищення
Всього за 1 годину ваші зуби стануть
на 6-8 відтінків світліше
Відбілювання зубів – один з найпопулярніших способів придбати сліпучу посмішку.
Перелік основних послуг:
  • Професійна гігієна порожнини рота з застосуванням ультразвуку (для безболісного зняття зубного каменю)
  • Процедура Air-flow, що усуває наліт
  • Полірування зубів (на гладкій поверхні затримується менше мікроорганізмів)
  • Ремінералізація (фторування і покриття препаратами кальцію)
  • Професійне апаратне відбілювання найсучаснішими вибілювальними системами
  • Домашнє відбілювання за допомогою індивідуальних кап
Запишіться
на обстеження
заздалегідь

Гігієна та відбілювання. Ціни

Гігієна

Чистка зубного каменю і нальоту за допомогою ультразвукового апарату на апараті «Кавітрон»1100 грн
Чистка зубного каменю і нальоту за допомогою ультразвукового апарату560 грн
Чищення зубів Air-Flow400 грн
Фторування зубів, покриття зубів ремрозчинами240 грн

Відбілювання

Офісне відбілювання двох щелеп4200 грн
Домашнє відбілювання за допомогою індивідуальних кап однієї щелепи1000 грн
наші фахівці
Марченко Ірина Вікторівна
Лікар терапевт-ортодонт
Детальніше про лікаря
Курільченко Ігор Юрійович
Лікар терапевт-ортопед, гігієніст
Детальніше про лікаря
Велічко Дмитро Вадимович
Лікар хірург, Імплантолог, Ортопед
Детальніше про лікаря
Наші сертифікати
Що кажуть про нас
наші клієнти
читайте відгуки про результати нашої роботи і не забудьте написати свою думку про нас
Всі відгуки
Залиште свій відгук
про нас

Відбілювання та чистка зубів в Одесі - клініка «Доктор Смайл»

Про гігієну ротової порожнини сказано дуже багато. Адже людство почало дбати про свої зуби ще в стародавні часи. Змінювався лише спосіб чистки та, безпосередньо, речовина для чищення.

Наші далекі предки користувалися для гігієни пучком трави, і вмочали його в масу з золи, вовни, коренів рослин, меду, солі й смоли. Пізніше зуби стали чистити пальцями, використовуючи як зубний порошок подрібнені корали, гіпс і різні рослини. Багато століть по тому люди прийшли до використання зубної щітки та пасти в тому вигляді, в якому ми звикли їх спостерігати.

Маркетологи косметологічних фірм намагаються винайти нові пасти всіляких смаків і з найширшим спектром дії. Вибілювальні, проти карієсу, від пародонтиту, для зубів з чутливою емаллю і це ще не весь список. Види зубних щіток також вражають своєю різноманітністю – з різною твердістю та конфігурацією щетини, ручки, головки, та навіть ті, що вібрують, на батарейках.

Всі ці нововведення для догляду в домашніх умовах не можуть стовідсотково гарантувати ідеальний рівний колір зубної емалі й гарантоване попередження нальоту. Тому клініка Доктор Смайл в Одесі пропонує пацієнтам професійну гігієну і відбілювання.

Відбілити зуби в Одесі можна в стоматологічній клініці «Доктор Смайл», при цьому ціна на відбілювання зубів у нашій клініці абсолютно невелика, у порівнянні з цінами в інших клініках міста.

Професійне чищення зубів проводиться в клініці Доктор Смайл на новітньому обладнанні з застосуванням щадних технологій. Чищення зубів ультразвуком не тільки усуває зубний наліт, але і вбиває хвороботворні мікроби, а також лікує захворювання ясен.

Ультразвукова чистка зубів в Одесі в клініці Доктор Смайл дозволяє дбайливо і без болю освітлити зубну емаль. Це не може не порадувати вимогливих клієнтів.

Найчастіше до послуг стоматологічних кабінетів в області відбілювання вдаються жінки і юні дівчата. Як правило, коригуванню підлягають, в основному, передні зуби, які завжди знаходяться на виду та є «візитною карткою». Після вибілювальної процедури самооцінка пацієнтки різко підвищується, стимулюючи зростання впевненості в собі.

Помічено, що володарі здорових, рівних і красивих зубів позбавлені багатьох комплексів, пов’язаних зі своєю зовнішністю. Вони відкриті для спілкування і прихиляють до себе людей.

Здорова людина щаслива сама та хоче ділитися цим з усім світом. І це просто чудово, що рівень сучасної стоматології може допомогти усунути будь-які проблеми, пов’язані зі здоров’ям органів порожнини рота швидко й безболісно.