Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Хірургічна стоматологія в клініці «Доктор Смайл»

Хірургічні втручання, які проводяться в нашій клініці, є абсолютно безпечними та комфортними завдяки застосуванню сучасних методів і технологій, високої кваліфікації лікаря хірурга клініки «Доктор Смайл».
Будь-яке хірургічне втручання проходить атравматично та з максимальним комфортом для вас.
Хірургічна стоматологія
це радикальний метод лікування.
Ми націлені не на видалення зуба, а на пошук усіх можливих способів для його зберігання. Наш хірург успішно проводить різноманітні операції по збереженню ваших зубів із застосуванням сучасних технологій та обладнання.
Перелік основних послуг:
  • Видалення зубів будь-якої складності
  • Резекція верхівки кореня зуба
  • Розтин абсцесів
  • Пластика вуздечки
  • Клаптеві операції
  • Пародонтологічна хірургія
Запишіться
на обстеження
заздалегідь

Ціни на Хірургію

Консультація хірурга200 грн
Анестезія аплікаційна50 грн
Анестезія інфільтраційна100 грн
Анестезія провідникова120 грн

Видалення зуба:

Просте400 грн
Середнє600 грн
Складне800 грн
Атипове1500 грн
Розтин абсцесу + дренаж700 грн
Висічення капюшона зуба мудрості600 грн
Видалення кісти зуба600 грн
Цистектомія з резекцією кореня2800 грн
Пластика вуздечки верхньої губи1200 грн
Подовження клінічної коронки зуба600 грн
Клаптева операція в зоні одного зуба700 грн
наші фахівці
Марченко Ірина Вікторівна
Лікар терапевт-ортодонт
Детальніше про лікаря
Курільченко Ігор Юрійович
Лікар терапевт-ортопед, гігієніст
Детальніше про лікаря
Велічко Дмитро Вадимович
Лікар хірург, Імплантолог, Ортопед
Детальніше про лікаря
Наші сертифікати
Що кажуть про нас
наші клієнти
читайте відгуки про результати нашої роботи і не забудьте написати свою думку про нас
Всі відгуки
Залиште свій відгук
про нас

Хірургічна стоматологія – дбайливе видалення зубів в Одесі

Як правило, стоматологія асоціюється у громадян тільки з мало приємними речами – болем і розставанням зі значною грошовою сумою. А хірургічна стоматологія взагалі не згадується в слух і проти ночі.

Але сучасні технології покликані розвінчати настільки усталений споживчий міф. Видалення зуба в наші дні може бути абсолютно простою та безболісною процедурою, про яку можна забути через досить короткий проміжок часу.

Особливості хірургічної стоматології складаються, головним чином, з радикальності застосовуваних методів. Іншими словами, це здебільшого видалення молочних зубів, видалення корінних зубів або видалення зуба мудрості. Пацієнт приходить до лікаря з метою позбутися від хворого зуба.

Але тут виникає можливість, при правильному дослідженні та грамотній постановці діагнозу, не видалити, а застосувати широкий спектр заходів, спрямованих на збереження зуба без втрати його функцій. Це буває складніше, ніж, наприклад видалити зуб мудрості.

Тут в арсеналі досвідченого хірурга виступають найпередовіші методи діагностики. Процедура проходить в максимально психологічно комфортному ставленні до пацієнта та його здоров’я. Адже давно відомо, що правильний психологічний настрій – основа успішного й безболісного лікування, в тому числі зубів.

Видалення зубів в Одесі проводить стоматологічний центр «Доктор Смайл». Максимально комфортне та атравматичне видалення зуба в Одесі може провести хірург нашої клініки. Не варто витрачати масу часу та сил на пошуки більш придатної клініки, особливо, якщо у вас гострий зубний біль.

Всі операції, що проводяться в клініці Доктор Смайл Одеса, засновані на застосуванні найсучасніших інструментів і витратних матеріалів, в тому числі й анестезійних.

У даній галузі стоматології знеболювання є одним з найважливіших аспектів. Видалення зуба в Одесі в нашій клініці тепер може проходити без болю і стресу.

Якщо видалення зуба виконано дбайливо, хорошим фахівцем високої кваліфікації правильним інструментом, то результат атравматичний для всіх тканин. Кваліфікований хірург не пошкоджує кісткову тканину та не травмує м’які.

При такому дбайливому підході до тканин ймовірність больових відчуттів після закінчення дії наркозу зводиться до мінімуму. Загоєння слизової відбувається в досить короткі терміни. Чи не змінюється прикус і міміка лицьових м’язів.

Цей комплекс заходів створює досить сприятливі передумови для подальшого стоматологічного лікування. Подальше зубне протезування не складе складності. Крім того, ймовірно застосування сучасних високонадійних імплантатів.

Багато людей не з чуток знають про ймовірність проблем, пов’язаних із зубами мудрості. Вони є, по суті своїй, рудиментами. З огляду на спрощення його системи харчування, третій моляр часто зростає, прорізається і функціонує з усіма можливими патологіями. Тому рано чи пізно його видаляють.

Видалити зуб мудрості в Одесі легко та швидко можна в стоматології Доктор Смайл. Гарний спеціаліст зробить все без зайвої травми, безболісно. У стоматологічній клініці Доктор Смайл ціна на видалення зуба зможе приємно вас порадувати. Тепер лікування зубів може викликати у Вас тільки посмішку!