Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Імплантація зубів в Одесі в клініці «Доктор Смайл»

Ми використовуємо імпланти найвищого рівня та якості, такі як Straumann (Швейцарія) і MIS (Ізраїль), тривалий термін використання яких гарантовано виробником.
Безболісно, швидко та якісно відновлюємо дефекти зубного ряду й красу вашої посмішки за допомогою імплантації
Встановлення одного імпланта
займає не більше 30-40 хвилин
Ми використовуємо хірургічні шаблони, завдяки яким досягаємо максимальної точності у встановленні імпланта, внаслідок цього процедура відбувається максимально атравматично, а результат найбільш передбачуваний
Перелік основних послуг:
  • Одноетапна і двоетапна імплантація зубів
  • Всі види спрямованих кісткових аугментацій (нарощувань) за допомогою швейцарських кістковопластичних матеріалів.
  • Пластика м’яких тканин порожнини рота в області імплантів для досягнення естетики та попередження можливих подальших ускладнень
  • Відкритий і закритий синус-ліфтинг
  • Установка імплантів найвищої якості швейцарського та ізраїльського виробництва.
Запишіться
на обстеження
заздалегідь

Ціни на Імплантацію зубів (Імплантологію)

Cистема MIS (внутрішній шестигранник)11200 грн
Система MIS (внутрішній конус)12600 грн
Система Straumann19600 грн
Постановка формувача840-1400 грн
Синус-ліфтинг по закритій методиці5600 грн
Синус-ліфтинг відкритою методикою (без урахування матеріалів)9800 грн
Кісткова пластика2800-7000 грн
М’якотканинна аугментація2800 грн
Забір аутокістки4200 грн
Хірургічний шаблон для імплантації5600 грн
наші фахівці
Марченко Ірина Вікторівна
Лікар терапевт-ортодонт
Детальніше про лікаря
Курільченко Ігор Юрійович
Лікар терапевт-ортопед, гігієніст
Детальніше про лікаря
Велічко Дмитро Вадимович
Лікар хірург, Імплантолог, Ортопед
Детальніше про лікаря
Наші сертифікати
Що кажуть про нас
наші клієнти
читайте відгуки про результати нашої роботи і не забудьте написати свою думку про нас
Всі відгуки
Залиште свій відгук
про нас

Імплантація зубів в Одесі - клініка «Доктор Смайл»

Давно відомо, що здоров’я органів ротової порожнини має прямий вплив на стан здоров’я всього організму. На жаль, іноді зуби доводиться видаляти, коли подальше збереження та лікування їх стає неможливим. Тоді якість життя пацієнта значно погіршується.

Злагоджена робота шлунково-кишкового тракту людини безпосередньо залежить від кількості та якості зубів. Після втрати зубів їжа подрібнюється набагато гірше, до кишківнику надходить укрупнена фракція, яка погіршує травлення та засвоюваність організмом поживних речовин. У цих випадках застосовується такий вихід із ситуації, як імплантація зубів.

Будучи прогресивним портовим багатонаселеним містом, Одеса завжди в числі перших використовує всі технологічні інновації. Тим більше, якщо це стосується здоров’я жителів міста. Імплантація зубів в Одесі проводиться давно, з моменту початку застосування цього методу в нашій країні.

Всі чули про імпланти зубів в Одесі, але багато хто з побоюванням ставиться до цієї технології. Переважна більшість потенційних клієнтів стоматологічних клінік побоюється больових відчуттів, які можуть супроводжувати процес лікування. Крім того, їх зупиняє ймовірність виникнення ускладнень.

Однак, найпотужніший психологічний бар’єр – ціна на імпланти зубів в Одесі. Багато хто помилково вважає, що ціна на зубний імплант є завищеною і недоступною для середньостатистичного мешканця. Для розвінчання цього міфу необхідно дізнатися та порівняти ціни на імплантацію зубів в Одесі в кількох клініках і переконатися, що вартість послуги в стоматології «Доктор Смайл» цілком прийнятна.

При більш детальному вивченні виявляється, що ціни на імплантацію зубів аж ніяк не такі високі, як здається на перший погляд.

Головне, вибрати правильну клініку, в якій з ідеальним співвідношенням параметрів ціна-якість.

На Великому Фонтані ви зустрінете місце, де імплантація зубів в місті Одеса проводиться на вищому рівні кваліфікованими стоматологами. Сервіс, рівень, якість і комфорт – це обов’язкові атрибути гідної клініки.

У стоматологічній клініці «Доктор Смайл» в Одесі ціна на якісну імплантацію зубів задовольнить запити одесита з будь-яким достатком. Тут надають послуги, доступні широким верствам населення. А отримання достатнього рівня рентабельності та прибутковості установи досягається внаслідок зростання валового доходу й залучення більшого числа пацієнтів.

Фахівці «Доктор Смайл» здійснюють протезування за допомогою імплантації штучних зубів як поодиноких, так і декількох відразу. При ушкодженому кістковому матеріалі здійснюється нарощування штучних тканин, в які потім кріпиться імплант. Це стає можливим завдяки використанню комп’ютерних технологій, поєднаних зі стоматологічним обладнанням.

При безпосередньому протезуванні зубів, доктор відстежує всі свої маніпуляції на моніторі комп’ютера. Це значно підвищує точність процесу та збільшує, тим самим, термін служби імпланту.

Найголовніша перевага в установці імплантів зубів в Одесі: при їх використанні не будуть зачіпатися прилеглі здорові зуби. Вони не обточуються, не несуть ніякого навантаження та не руйнуються при подальшій експлуатації. Таким чином, в Одесі ціна на установку зубних імплантів клієнтам клініки «Доктор Смайл» повністю відповідає якості наданої послуги.