Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Ортодонтія в Одесі клініка «Доктор Смайл»

Виправлення зубних аномалій подається лікуванню і корекції в будь-якому віці. Ми повернемо вам здорову і гарну посмішку
Наша клініка пропонує широкий вибір брекет систем в різному ціновому діапазоні
Понад 80% людей мають
неправилний прикус
Брекет-система вирішує не тільки естетичні проблеми, а зберігає та підтримує функціональність всього жувального апарату
Перелік основних послуг:
  • Постановка брекет систем
  • Виготовлення пластинок
  • Підбір тренерів та функціональних апаратів
  • Виготовлення та постановка ретейнерів
  • Виготовлення оклюзійних кап в комплексі сплінт-терапії
Запишіться
на обстеження
заздалегідь

Ціни на ортодонтію

Консультація фахівця200 грн
Заміна лігатур200 грн
Заміна дуг300 грн
Відбиткові моделі щелеп200 грн
Утримуючі апарати: Незнімний ретейнер1000 грн
Ретенційна каппа500 грн
Знімні ортодонтичні пластинкові апарати1200-2000 грн

Брекет-системи

Металева (1 щелепа)8000 грн
Керамічна (1 щелепа)12000 грн
Сапфірова (1 щелепа)14000 грн
Самолігуюча Damon Q (1 щелепа)13000 грн

Спостереження та корекція при лікуванні, в місяць:

Знімні апарати100 грн
Брекет-системи:
1 щелепа200 грн
2 щелепи300 грн
наші фахівці
Марченко Ірина Вікторівна
Лікар терапевт-ортодонт
Детальніше про лікаря
Курільченко Ігор Юрійович
Лікар терапевт-ортопед, гігієніст
Детальніше про лікаря
Велічко Дмитро Вадимович
Лікар хірург, Імплантолог, Ортопед
Детальніше про лікаря
Наші сертифікати
Що кажуть про нас
наші клієнти
читайте відгуки про результати нашої роботи і не забудьте написати свою думку про нас
Всі відгуки
Залиште свій відгук
про нас

Установка брекетів в Одесі – клініка «Доктор Смайл»

Згідно з останніми дослідженнями, понад вісімдесят відсотків людей мають неправильний прикус. Своєю чергою, патології прикусу негативно позначаються на роботі багатьох систем організму. І шлунково-кишковий тракт, і опорно-руховий апарат страждають від такого недоліку.

На щастя, стоматологічна медицина давно знайшла способи корекції проблем прикусу. Цілий напрям стоматології прикликаний розв’язувати ці проблеми та усувати недоліки. Але, далеко не в кожній клініці є лікар ортодонт.

Стоматологія Доктор Смайл в Одесі багато років успішно усуває ортодонтичні недоліки в одеситів і гостей міста. У цій клініці вартість брекетів повністю виправдовує їх якість. Брекети можуть бути металеві та керамічні. Ціна керамічних брекетів трохи вище, ніж в аналогів з металу, але деякі пацієнти віддають перевагу саме їм. Вважається, що вони менш помітні завдяки непримітним кольорам. Хоча, при цьому, такі конструкції більш крихкі, і після зламання не підлягають ремонту, а тільки заміні.

Вартість металевих брекетів трохи нижча. Так, вони помітні навіть неозброєним оком, проте міцні та довговічні. В кінцевому підсумку, клієнтові іноді не настільки важливо, скільки коштують керамічні брекети або скільки коштують брекети з кераміки, бо ціна розрізняється несуттєво. Важливо лише знати в цілому, скільки коштує поставити брекети, як довго їх носити, і яким буде кінцевий результат.

Ціна на брекети в Одесі варіюється в досить широкому діапазоні. Наприклад, на брекети металеві ціна стартує від п’яти тисяч гривень на одну щелепу і вище, залежно від країни виробника і складності конструкції. Брекети керамічні ціна обійдеться не нижче десяти тисяч.

Існують і дорожчі, але й складніші конструкції. Наприклад, ціна сапфірових брекетів стартує від дванадцяти тисяч гривень на одну щелепу. А самолігуючі керамічні брекети можуть обійтися в тринадцять тисяч гривень.

Взагалі без обстеження практично неможливо визначити навмання, скільки коштує брекет система, що підходить даному конкретному клієнтові. Тільки після обстеження, консультацій і прийняття певних рішень можна говорити про кінцеву вартість. Очевидно, перед тим, як поставити брекети, вартість детально прорахує тільки лікар ортодонт.

На самому початку довгого шляху спілкування з корегуючими пристроями для зубів слід записатися до ортодонта.

Варто пам’ятати, що для повноти картини ортодонту знадобляться ваші знімки зубів і іноді відтиски. Тому, доцільним буде проконсультуватися в ортодонта клініки Доктор Смайл, зважити всі професійні думки та прийняти найбільш правильне і вигідне рішення.

Наприклад, ціна на керамічні брекети вище, ніж на металеві, але якщо вони підходять саме вашим зубам з персональними особливостями будови емалі та її чутливості, то прав буде той лікар, який переконає вас їх використовувати. При цьому у вас, як пацієнта, не виникне ніяких ускладнень і викликаних з цим додаткових витрат.

В клініку Доктор Смайл звертаються клієнти з різноманітними ортодонтичними проблемами. Це і неправильний прикус, і скупченість зубів, і їх підвищена стертість. Найчастіше ортодонтичні аномалії псують зовнішній вигляд посмішки людини, викликають комплекси й погіршують якість життя.

Звернувшись в клініку, можна розв’язувати глобальні питання швидко і якісно.

Чим раніше людина звертається за допомогою до фахівців, тим коротше термін експлуатації брекетів і тим простіше переноситься процес втручання. А це означає, що корекція обійдеться дешевше. Пам’ятайте про це, щоб не відкладати візит до лікаря.