Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Терапія та ендодонтія в Одесі в клініці «Доктор Смайл»

Ми використовуємо найбільш високоякісні реставраційні матеріали, що відповідають найвищим естетичним вимогам наших пацієнтів
Лікування та пломбування каналів в нашій клініці проводиться за допомогою сучасного обладнання кращих світових виробників
У більшості людей
є каріозні ураження зубів
Лікарі нашої клініки зможуть вам допомогти як в лікуванні, так і в профілактиці карієсу, пульпіту і періодонтиту, а також повернути анатомічну форму зубів
Перелік основних послуг:
  • Невідкладна допомога при гострому зубному болю
  • Художні реставрації
  • Відновлення зруйнованих зубів на основі матеріалів останнього покоління
  • Ендодонтичне лікування кореневих каналів
  • Відновлення здоров’я слизової оболонки ротової порожнини
Запишіться
на обстеження
заздалегідь

Ціни на Терапію

Консультація фахівця150 грн
Анестезія інфільтраційна100 грн
Анестезія провідникова120 грн
Кофердам150 грн

Лікування карієсу і дефектів зубів некаріозного походження

Фотополімерна пломба на одній поверхні:
Estelite700 грн
Filtek600 грн
Direkt560 грн
Spectrum580 грн
Фотополімерна пломба на двох поверхнях зуба:
Estelite800 грн
Filtek700 грн
Direkt600 грн
Spectrum600 грн
Реставрація зуба при дефектах 3-х, 4-х, 5-ти поверхонь зуба:
Estelite1200 грн
Filtek1000 грн
Direkt850 грн
Spectrum800 грн
Відновлення кукси зуба під протезування450 грн
Герметизація фісур 1-го постійного зуба300 грн
Герметизація фісур 1-го молочного зуба200 грн
Армування коронки зуба титановим анкером300 грн
Зміцнення коронки зуба скловолоконним штифтом500 грн
Пломба зі склоіономірного цементу400 грн

Ендодонтичне лікування

Невідкладна допомога з приводу пульпіту або періодонтиту500 грн
Лікування пульпіту зуба з 1 каналом700 грн
Лікування пульпіту зуба з 2 каналами1110 грн
Лікування пульпіту 3-х канального зуба1500 грн
Лікування пульпіту 4-х канального зуба1800 грн
Лікування зуба з приводу періодонтиту:
Розпломбування каналу – 1 етап200 грн
Механічна і медикаментозна обробка каналу250 грн
Пломбування каналу450 грн
Внесення ліків в кореневий канал280 грн
наші фахівці
Марченко Ірина Вікторівна
Лікар терапевт-ортодонт
Детальніше про лікаря
Курільченко Ігор Юрійович
Лікар терапевт-ортопед, гігієніст
Детальніше про лікаря
Велічко Дмитро Вадимович
Лікар хірург, Імплантолог, Ортопед
Детальніше про лікаря
Наші сертифікати
Що кажуть про нас
наші клієнти
читайте відгуки про результати нашої роботи і не забудьте написати свою думку про нас
Всі відгуки
Залиште свій відгук
про нас

Лікування та пломбування зубів в Одесі – клініка «Доктор Смайл»

Кожен висококваліфікований стоматолог докладе всі свої зусилля, досвід, знання і майстерність, щоб не видаляти хворий зуб, а вилікувати та зберегти. Такий підхід в стоматології іменується органозберігаючим. У сучасних клініках вся політика базується на цьому принципі.

Ще п’ятдесят років тому пацієнт, що прийшов до зубного лікаря з гострим болем, йшов від нього без болю, але й без зуба. Підводні камені, пов’язані з таким підходом, спливали пізніше в житті пацієнта. Сьогодні вкрай рідко вдаються до радикального лікування, віддаючи замість нього перевагу терапевтичному і ендодонтичному лікуванню.

Вартість лікування зуба зазвичай вище, ніж вартість його видалення, але цінність і значущість для організму несумірні. Видалити зуб, який ще можна врятувати – це як зрубати сук, на якому сидиш. Недоцільно, адже вилікуваний зуб може служити вірою і правдою ще багато років.

При згадці словосполучення «зубна терапія» першої асоціацією, що виникає, є лікування карієсу зубів. Про карієс не знає, хіба що, дитина, яка ще не має зубів для пережовування їжі. Руйнування зубів зустрічається практично у всіх людей, просто не кожен з них звертається за діагностикою та лікуванням.

Карієс може бути виявлений на абсолютно різних стадіях свого розвитку. На першому етапі це захворювання легко піддається усуненню при незначному пошкодженні тканин зуба, і коштує таке лікування порівняно небагато. Своєю чергою, лікування глибокого карієсу неодмінно тягне за собою збільшення ціни на лікування зубів. Тому, регулярний профілактичний огляд у стоматолога двічі на рік і проведення професійної гігієни порожнини рота зумовлює лікування зубів з мінімальними витратами надалі.

Лікування зубів в Одесі за сучасними стандартами проводить стоматологічна клініка Доктор Смайл. При цьому вартість лікування зубів тут приємно вас порадує. Якість лікування в цій клініці набагато вище рівня цін на послуги. А дізнатися конкретніше про те, скільки коштує лікування зубів, можна на сайті компанії за допомогою вивчення прайсу або просто зателефонувавши адміністратору

Варто відзначити, що терапія та ендодонтія – це не тільки пломбування зуба. Це лікування слизової, що оточує сам зуб. Лікування пародонтиту вимагає від стоматолога глибоких знань і розуміння причин захворювання для їх усунення. Важливо усунути джерело захворювання, а не заліковувати його наслідки.

Ціна лікування зубів в Одесі при грамотному підході цілком впишеться в бюджет сім’ї. Витрати на терапію повинні бути плановими, щоб виключити непередбачені витрати при загостренні прихованих захворювань. Тому в клініці Доктор Смайл сучасні методи діагностики стоматологічних патологій дозволять вам не виходити за рамки намічених витрат.

Ще одним популярним аспектом терапевтичної стоматології сучасності є художня реставрація зубів. Пацієнти все частіше звертають увагу на зовнішній вигляд запломбованого зуба, а не тільки оцінюють його функціональні можливості.

Сучасні реставраційні матеріали дозволяють зробити непомітним для очей оточення процес втручання стоматолога в ротову порожнину. Це і є ознака високого професіоналізму та майстерності доктора. Так, лікування зубів однозначно викличе у вас усмішку.