Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Терапія та ендодонтія в Одесі в клініці «Доктор Смайл»

Ми використовуємо найбільш високоякісні реставраційні матеріали, що відповідають найвищим естетичним вимогам наших пацієнтів
Лікування та пломбування каналів в нашій клініці проводиться за допомогою сучасного обладнання кращих світових виробників
У більшості людей
є каріозні ураження зубів
Лікарі нашої клініки зможуть вам допомогти як в лікуванні, так і в профілактиці карієсу, пульпіту і періодонтиту, а також повернути анатомічну форму зубів
Перелік основних послуг:
  • Невідкладна допомога при гострому зубному болю
  • Художні реставрації
  • Відновлення зруйнованих зубів на основі матеріалів останнього покоління
  • Ендодонтичне лікування кореневих каналів
  • Відновлення здоров’я слизової оболонки ротової порожнини
Запишіться
на обстеження
заздалегідь

Ціни на Терапію

Консультація фахівця200 грн
Анестезія інфільтраційна150 грн
Анестезія провідникова200 грн
Коффердам150 грн
Перегляд та аналіз КТ300 грн
Рентген знімок80 грн

Лечение кариеса и дефектов зубов некариозного происхождения

Фотополімерна пломба на одній поверхні зуба1000 грн
Фотополімерна пломба на двох поверхнях зуба1200 грн
Реставрація зуба при дефектах 3-х, 4-х, 5-ти поверхнях зуба1500 грн
Реставрація фронтал. гр. зубів2000 грн
Герметизація фісур300 грн
Армування коронки зуба титановим анкером300 грн
Зміцнення коронки зуба скловолоконним штифтом500 грн
Пломба із склоіномірного цементу550 грн

Ендодонтичне лікування

Невідкладна допомога з приводу пульпіту або періодонтиту500 грн
Лікування пульпіту зуба з 1 каналом800 грн
Лікування пульпіту зуба з 2 каналами1200 грн
Лікування пульпіту 3-х канального зуба1600 грн
Лікування пульпіту 4-х канального зуба2000 грн
Лікування зуба з приводу періодонтиту:
Розпломбування каналу – 1 етап300 грн
Механічна і медикаментозна обробка каналу250 грн
Витяг уламка інструменту з кореневого каналу1000 грн
Внесення ліків в кореневий канал280 грн
наші фахівці
Марченко Ірина Вікторівна
Лікар терапевт-ортодонт
Детальніше про лікаря
Курільченко Ігор Юрійович
Лікар терапевт-ортопед, гігієніст
Детальніше про лікаря
Велічко Дмитро Вадимович
Лікар хірург, Імплантолог, Ортопед
Детальніше про лікаря
Наші сертифікати
Що кажуть про нас
наші клієнти
читайте відгуки про результати нашої роботи і не забудьте написати свою думку про нас
Всі відгуки
Залиште свій відгук
про нас

Лікування та пломбування зубів в Одесі – клініка «Доктор Смайл»

Кожен висококваліфікований стоматолог докладе всі свої зусилля, досвід, знання і майстерність, щоб не видаляти хворий зуб, а вилікувати та зберегти. Такий підхід в стоматології іменується органозберігаючим. У сучасних клініках вся політика базується на цьому принципі.

Ще п’ятдесят років тому пацієнт, що прийшов до зубного лікаря з гострим болем, йшов від нього без болю, але й без зуба. Підводні камені, пов’язані з таким підходом, спливали пізніше в житті пацієнта. Сьогодні вкрай рідко вдаються до радикального лікування, віддаючи замість нього перевагу терапевтичному і ендодонтичному лікуванню.

Вартість лікування зуба зазвичай вище, ніж вартість його видалення, але цінність і значущість для організму несумірні. Видалити зуб, який ще можна врятувати – це як зрубати сук, на якому сидиш. Недоцільно, адже вилікуваний зуб може служити вірою і правдою ще багато років.

При згадці словосполучення «зубна терапія» першої асоціацією, що виникає, є лікування карієсу зубів. Про карієс не знає, хіба що, дитина, яка ще не має зубів для пережовування їжі. Руйнування зубів зустрічається практично у всіх людей, просто не кожен з них звертається за діагностикою та лікуванням.

Карієс може бути виявлений на абсолютно різних стадіях свого розвитку. На першому етапі це захворювання легко піддається усуненню при незначному пошкодженні тканин зуба, і коштує таке лікування порівняно небагато. Своєю чергою, лікування глибокого карієсу неодмінно тягне за собою збільшення ціни на лікування зубів. Тому, регулярний профілактичний огляд у стоматолога двічі на рік і проведення професійної гігієни порожнини рота зумовлює лікування зубів з мінімальними витратами надалі.

Лікування зубів в Одесі за сучасними стандартами проводить стоматологічна клініка Доктор Смайл. При цьому вартість лікування зубів тут приємно вас порадує. Якість лікування в цій клініці набагато вище рівня цін на послуги. А дізнатися конкретніше про те, скільки коштує лікування зубів, можна на сайті компанії за допомогою вивчення прайсу або просто зателефонувавши адміністратору

Варто відзначити, що терапія та ендодонтія – це не тільки пломбування зуба. Це лікування слизової, що оточує сам зуб. Лікування пародонтиту вимагає від стоматолога глибоких знань і розуміння причин захворювання для їх усунення. Важливо усунути джерело захворювання, а не заліковувати його наслідки.

Ціна лікування зубів в Одесі при грамотному підході цілком впишеться в бюджет сім’ї. Витрати на терапію повинні бути плановими, щоб виключити непередбачені витрати при загостренні прихованих захворювань. Тому в клініці Доктор Смайл сучасні методи діагностики стоматологічних патологій дозволять вам не виходити за рамки намічених витрат.

Ще одним популярним аспектом терапевтичної стоматології сучасності є художня реставрація зубів. Пацієнти все частіше звертають увагу на зовнішній вигляд запломбованого зуба, а не тільки оцінюють його функціональні можливості.

Сучасні реставраційні матеріали дозволяють зробити непомітним для очей оточення процес втручання стоматолога в ротову порожнину. Це і є ознака високого професіоналізму та майстерності доктора. Так, лікування зубів однозначно викличе у вас усмішку.