Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Установка брекет-системи: чи потрібно видаляти зуби мудрості?

5 Лип 2021
(5з 5на основі 74оцінок)
961

Зуби мудрості фактично кожному доставляють масу незручностей. Навіть їх поява вже в зрілому віці змушує людину переносити нестерпний біль, тому що цей процес часто супроводжується запаленням тканин ясен. На цьому неприємності, пов’язані з вісімками, не закінчуються, адже при виконанні деяких стоматологічних процедур доводиться розв’язувати питання про те, де якісно вирвати зуб.

Швидко, безболісно та без неприємних наслідків видалити зуби мудрості в Одесі можна в стоматології Doctor Smile. Спробуємо розібратися в тонкощах цього делікатного питання.

 

Навіщо потрібні вісімки

З практичної точки зору зуби мудрості абсолютно не потрібні. Вони не виконують функціонального навантаження під час пережовування їжі. По суті, вісімки є рудиментарними елементами. Але нашим древнім предкам вони допомагали пережовувати грубу їжу, яка становила тоді основу повсякденного раціону, тому питання видалення непотрібних одиниць сьогодні особливо актуальне перед проведенням ортодонтичних процедур.

Зрозуміло, що вирішувати його можуть тільки професіонали. Наприклад, в клініці «Доктор Смайл», яку всі добре знають в Одесі, працюють тільки найкращі фахівці в області ортодонтологіі. Тут не тільки якісні послуги, але й розумні ціни.

 

Брекети та зуби мудрості

Найчастіша проблема при установці брекет-систем – це дефіцит простору. Тому повний комплект зубів не вписується у відведене для нього місце. Пояснюється цей феномен тим, що зміна способу харчування призводить до зменшення розміру щелепи.

Причому цей процес не припиняється й сьогодні. Тому при установці системи виходить скупчений зубний ряд, що виглядає не дуже естетично. Але, крім косметичного дефекту, ускладнюється повсякденна гігієна порожнини рота, а також підвищується ризик розвитку запальних захворювань.

Виправити ці проблеми допоможе установка брекетів в Одесі в стоматології Doctor Smile, але перед цим лікар-ортодонт повинен вирішити долю «вісімок».

 

Чи потрібно видаляти вісімки при установці брекет-системи

Якщо зуби мудрості не доставляють дискомфорту, нема потреби в їх видаленні. Основними причинами такого радикального рішення можуть бути наступні причини:

  • утиск сусідніх зубів;
  • неправильний прикус;
  • осередки карієсу на вісімках;
  • ризик розвитку запальних процесів в порожнині рота.

Оскільки установка брекет-систем покликана розв’язувати проблему неправильного прикусу, то стоматолог-ортодонт повинен оцінювати ситуацію з цієї точки зору. Інакше кажучи, в будь-якому випадку метод лікування обирається фахівцем після первинного огляду та повноцінної діагностики.

 

Хто виконує процедуру видалення

Якщо лікар вирішить, що треба прибрати зуби мудрості, цю операцію виконує хірург до установки брекетів. Зазвичай видаляють вісімки парами, щоб зберегти симетрію обличчя.

 

Переваги професійних стоматологічних послуг

Фахівці сучасної клініки володіють величезним досвідом роботи. Вони здатні вирішувати найскладніші завдання. Сучасні методи анестезії, які використовуються в клініці, допоможуть пацієнтам з легкістю перенести неприємну процедуру видалення зубів мудрості.

Крім цього, звернення в надійну клініку гарантує:

  • високий професіоналізм персоналу;
  • якісне виконання робіт на всіх рівнях;
  • уважне ставлення до пацієнтів;
  • широкий спектр послуг;
  • комфортні умови лікування;
  • доступні ціни.

Підсумовуючи, можна додати, що якщо лікар-стоматолог рекомендує видалити «вісімки» перед установкою брекетів, треба обов’язково виконати його рекомендацію. Якщо знехтувати цією порадою, згодом можуть виникнути проблеми з носінням брекетів, а зуби знову повернуться в неправильне положення.

 

Наскільки стаття була вам корисна:
(5з 5на основі 74оцінок)