Одеса, 6 ст. В. Фонтану
вул. Івана Франка, 45
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.-Нд.: Вихідний
+38 (096) 250-85-85

Вставити зуби після видалення зуба

17 Бер 2021
(5з 5на основі 8оцінок)
611

Втрата навіть одного зуба пов’язана не тільки з естетичним недоліком, це відбивається на якості травних функцій. Тому багато пацієнтів відразу після операції продумують варіанти відновлення зубного ряду. Причому багатьох приваблює можливість відразу ж вставити імплант на місце втраченої одиниці.

У стоматологічній клініці Doctor Smile працюють висококваліфіковані фахівці, а записатися на імплантацію зубів можна на нашому офіційному сайті центру.

Вставити новий зуб відразу після того, як відбулося видалення, можливо, якщо у пацієнта немає ніяких першорядних і другорядних протипоказань для одномоментної імплантації. Найчастіше ситуація не дозволяє провести таку складну маніпуляцію відразу після видалення зуба. Тому пацієнту пропонується класичний варіант: імплантація після загоєння лунки.

 

Імплантація: можливі варіанти

Стоматологи вважають правильним швидке відновлення зубного ряду після видалення. Але провести імплантацію відразу після хірургічної операції вдається не завжди. Є два способи розв’язання подібної проблеми:

 • Перший або одномоментний спосіб імплантації має на увазі установку імпланту після того, як зуб був вирваний, в лунку, що звільнилась. Сучасна стоматологія має у своєму розпорядженні передові методики, що дозволяють здійснити не тільки установку імпланту, але також зробити фіксацію коронки.
 • Відстрочений спосіб. Цей варіант частіше застосовується на практиці. Імплант встановлюється тільки після остаточного загоєння лунки та подальшого відновлення в ротовій порожнині кісткових структур. Залежно від стану здоров’я й віку пацієнта на цей процес йде 2-5 місяців.

Визначити, який варіант підійде оптимально конкретній людині, може тільки лікар. Після ретельного огляду та отримання результату КТ (комп’ютерної томограми) ротової порожнини фахівець зможе підібрати ідеальне рішення для імплантації.

Поетапний або відстрочений процес встановлення нового зуба буде виглядати приблизно так:

 1. Операція видалення, загоєння лунки. Приблизний термін 2-3 місяці.
 2. Встановлення імплантату, включаючи період його приживлення. На це піде ще 3-5 місяців.
 3. Виконання коронки, що повністю повторює анатомію натурального зуба. Встановлення коронки.

Установка імплантату відразу після того, як був вирваний зуб, не вимагає проведення додаткових заходів – все відбувається відразу після хірургічної маніпуляції. У період остеоінтеграції можна встановлювати тимчасові коронки, щоб приховати відсутню одиницю. Подібна операція необхідна, якщо косметичний дефект знаходиться в зоні посмішки.

 

Переваги установки імпланту в стоматологічному центрі

У спеціалізованій стоматологічній клініці кожному пацієнтові забезпечений індивідуальний підхід. У цьому полягає основна перевага установ такого профілю. Серед інших плюсів можна назвати:

 1. Високий професійний рівень персоналу.
 2. Чуйне та уважне ставлення до пацієнтів.
 3. Сучасне оснащення та якісні витратні матеріали.
 4. Швидкі терміни імплантації та виконання інших видів стоматологічних послуг.
 5. Доступні ціни.
 6. Якісне виконання роботи.

До перелічених плюсів варто обов’язково додати зручний спосіб запису на прийом. Це можна зробити в онлайн-форматі, вибравши зручний для відвідування стоматолога час.

 

Оптимальні терміни для імплантації

Стоматологічний центр Doctor Smile має сучасне технічне оснащення. Тому детальна діагностика стану порожнини рота займе не більше чверті години. Після чого лікар зможе підібрати ідеальну схему встановлення імплантату на місці видаленого зуба.

Коли показана одномоментна імплантація

Показаннями до негайної установки є:

 • будь-яке механічне пошкодження кореня;
 • достатній обсяг кісткової тканини;
 • необхідність негайного відновлення відсутніх фронтальних одиниць;
 • відсутність протипоказань з боку загального стану здоров’я.

Одномоментну імплантацію проводити протипоказано, якщо у пацієнта:

 • є ознаки запалення;
 • різного роду системні захворювання;
 • вагітність, а також під час грудного вигодовування.

Головною перевагою сучасної процедури – одномоментної імплантації зуба – вважається те, що за одну операцію можна виконати дві процедури. Це спрощує процес установки імплантату, і прискорює загоєння кісткових і слизових тканин. Крім того, в 99% випадків досягається успішний результат, якщо дотримана техніка виконання операції.

До мінусів можна віднести необхідність часто відвідувати імплантолога в період реабілітації. Але контроль фахівця допоможе відразу виявити виникнення ускладнень, тому дана потреба скоріше є ще одним плюсом, від якого залежить успішний результат складної операції.

Встановлені в клініці Doctor Smile імпланти не доставляють дискомфорту, і довгі роки безвідмовно виконують свої функції.

 

Наскільки стаття була вам корисна:
(5з 5на основі 8оцінок)